Bu web sitesi G YAZILIM LTD. ŞTİ. ye  aittir.  Bu kullanım şartları G YAZILIM LTD. ŞTİ. tarafından sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

Bu Kullanım Şartları’nda, bu web sitesini ziyaret eden kişilere yönelik kurallar açıklanmaktadır. 

Yaş Sınırlaması

Uluslararası düzenlemeler, internet sitelerinde 13 yaşının altındaki gençlerin kişisel bilgilerinin toplanmasına sınırlar getirmektedir. Bu nedenle yaşınız 13'ün altında ise, internet sitesine  üye olup satın alma işlemi yapamayacağınızdan, velinizin onayıyla onun üyeliği üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Değişiklik Hakları

G YAZILIM LTD. ŞTİ. değişen koşullara göre, kullanım koşulları ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu eklemeler, değişiklikler, düzenlemeler, ya da iptaller ilan edilir edilmez web sitesinde  yayınlanacak, ayrıca ziyaretçinin kayıt esnasında vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda en etkin yöntemlerle bildirimler yapılacaktır.

Bu yüzden ziyaretçiyle ilgili gelişmelerin bildirilebilmesi için kayıt esnasında verdiği bilgilerin doğru olması gerekmektedir, aksi takdirde her türlü sorumluluk ziyaretçiye ait olacaktır.

Ziyaretçi, web sitesini kullanmakla bu olası değişiklikleri ve düzenlemeleri de kabul etmiş sayılır.

Bu sitede diğer sitelerin linkleri bulunabilir. İnternet sitemiz, bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları, içerikleri ya da üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.

Fikri Mülkiyet Hakları

İnternet sitesi içerisinde bazıları kendimize, bazıları ise 3.şahıslara ait telif hakkına konu olan metin, fotoğraf, grafik, ses müzik dahil bilgi ve materyaller barındırılmaktadır.  Firmamız bu içerik, bilgi ve materyallerle ilgili eser/derleme olarak telif hakkına sahiptir. Ziyaretçi sadece kişisel kullanım için kopya hakkına sahip olduğunu kabul eder ve firmamızın  yazılı izni olmadan içerik ve materyallerde değişiklik yapamaz, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, satamaz ve yasal olmayan şekilde kullanılmasına yardım edemez.

Aynı zamanda Ziyaretçi internet sitesinin çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya yöntem kullanmayacağını da kabul etmektedir.
Ziyaretçi siteyi kullanmakla site ile ilgili herhangi bir uyuşmazlık çıkması halinde bu uyuşmazlığın Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul eder.

Ticari Tecilli Markalar 

İnternet sitesinde kullanılan  tüm ticari markalar ve tescilli ticari markalar ilgili sahiplerinin ticari veya tescilli ticari markalarıdır. Bu kılavuzda, TM ve ® işaretleri belirtilmemiştir.

Telif hakları konusunda yasal hak sahiplerine ve Yasal Makamlara açıklama

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; bilgi (@) orkestra com tr  e-posta adresinden veya sitemizin "Bize Ulaşın" kısmından bize ulaşabilirler.

Bu e-posta adresine ulaştırılan talep ve şikayetler Hukuk Müşaviri’miz tarafından incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan Kullanıcıların tespiti için gerekli teknik veriler de ayrıca sağlanacaktır.