Bu gizlilik şartları G YAZILIM LTD. ŞTİ. tarafından sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

Site ziyaretçisi, sayfayı ziyaret etmek veya ürün satın almakla, bu sitenin kullanılmasına ilişkin koşulları, gizlilik politikasını ve site ile ilgili tüm cari kanunları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılır.

Aşağıdaki maddeler web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

Ziyaretçi istatistiklerinin analiz edilebilmesi için IP adresiniz, güvenlik çerezi bilgisi ve dolaştığınız sayfalar kayıt edilmektedir. 

Ayrıca 5651 sayılı kanun gereği olarak site dolaşım bilgileri zaman damgası ile imzalanır ve yasal süre boyunca saklanır.

Ziyaret zamanı ve süresi, görüntülenen sayfalar ve siteden çıkış yapılan sayfalar gibi veriler sitede sunulan hizmetin iyileştirilmesi için gerekli istatistikî analizlerin yapılması için kullanılacaktır. 

Ziyaretçilerimizin profillerini doğru belirleyebilmek ve ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmek için üyelik işlemleri esnasında kişisel bilgiler istenebili. Bu bilgiler başka hiçbir kişi ya da kurumla paylaşılmayacak; ziyaretçilerin ilgi alanlarına yönelik haber ve etkinlikler sunmak, onları sitedeki yeniliklerden ve etkinliklerden haberdar etmek için kullanılacaktır. Bu kişisel bilgilerin paylaşımı ve siteye üyelik ziyaretçinin istek ve onayıyla gerçekleşmektedir. Ziyaretçi,  istediği takdirde, sitedeki bilgilerini güncelleyebilir.

Üyelik bilgilerinin doğruluğundan ziyaretçi sorumludur.  

İnternet sitemiz  değişen koşullara göre, kullanım koşulları ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu eklemeler, değişiklikler, düzenlemeler, ya da iptaller ilan edilir edilmez sitemizde  yayınlanacak, ayrıca ziyaretçinin kayıt esnasında vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda en etkin yöntemlerle bildirimler yapılacaktır. Bu yüzden ziyaretçiyle ilgili gelişmelerin bildirilebilmesi için kayıt esnasında verdiği bilgilerin doğru olması gerekmektedir, aksi takdirde her türlü sorumluluk ziyaretçiye ait olacaktır.

Ziyaretçi, internet sitesinş kullanmakla bu olası değişiklikleri ve düzenlemeleri de kabul etmiş sayılır.

Bu sitede diğer sitelerin linkleri bulunabilir. İnternet sitemiz, bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları, içerikleri ya da üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.

Fikri Mülkiyet Hakları

İnternet sitesi içerisinde bazıları kendimize, bazıları ise 3.şahıslara ait telif hakkına konu olan metin, fotoğraf, grafik, ses müzik dahil bilgi ve materyaller barındırılmaktadır.  Firmamız bu içerik, bilgi ve materyallerle ilgili eser/derleme olarak telif hakkına sahiptir. Ziyaretçi sadece kişisel kullanım için kopya hakkına sahip olduğunu kabul eder ve firmamızın  yazılı izni olmadan içerik ve materyallerde değişiklik yapamaz, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, satamaz ve yasal olmayan şekilde kullanılmasına yardım edemez.

Aynı zamanda Ziyaretçi internet sitesinin çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya yöntem kullanmayacağını da kabul etmektedir.
Ziyaretçi siteyi kullanmakla site ile ilgili herhangi bir uyuşmazlık çıkması halinde bu uyuşmazlığın Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul eder.