e-Fatura Entegrasyon Sunucusu Nedir

eFatura entegrasyon sunucusu firmaların kendi bünyesinde kurulan ve GİB sistemine 7/24 kesintisiz bağlı olan bir sunucu yazılımıdır.

Entegrasyon sunucusu çözümü ile birlikte firmanın düzenli olarak portale bağlanmasına gerek kalmaz. Firmanıza gelen faturalar anında işlenir. Benzer şekilde e-fatura gönderimleriniz çok hızlı bir şekilde mühürlenir, zarflanır ve sisteme aktarılır.

Özellikle aylık fatura sayısı ( Gelen + Giden ) 1500 ü geçen firmaların e-fatura entegrasyon sunucusuna geçmesi tavsiye edilir. 

Orkestra Entegrasyon Sunucusu

Neden orkestra efatura entegrasyon sunucusu

Orkestra e-Fatura Entegrasyon Sunucusunun Avantajları

1Orkestra e-fatura entegrasyon sunucusu  aylık gelen + giden fatura sayısı 1500 ün üzerinde olan firmaların için  ekonomik bir çözümdür.

2Orkestra e-fatura entegrasyon sunucusu  çözümü e-faturalarınızı ticari sistemden otomatik olarak alır ve sisteme yükler.Bu sayede hem hızlı hem de hatasız işlem yapılır. 

3Orkestra e-fatura entagrasyon çözümünde faturalar toplu olarak gönderilebilmektedir. Bu sayede zaman kazanılır. 

4Orkestra e-fatura entegrasyon çözümü uzak bağlantıları destekler.  

5Orkestra e-fatura entegrasyon çözümü tüm gelen ve giden efaturaları otomatik olarak arşivler. 
İstenmesi durumunda yedeklerin uzak bir bilgisayara otomatik gönderilmesi sağlanabilir.
Ayrıca Orkestra e-fatura entegrasyon  çözümünde istediğiniz tarih aralığındaki faturaları yedekleme veya ibraz amaçlı kayıt edebilirsiniz.

6Orkestra e-fatura entegrasyon çözümü içerisinden ticari faturalara tek bir tuşla cevap verebilirsiniz. Kolay ve hızlı kullanımı ile hata yapılmasını önler. 

7Orkestra e-fatura entegrasyon çözümünde Cari hesaplar toplu olarak e-fatura kullanıcısı olarak işaretlenir. Tüm e-fatura kullanıcıları listesi GİB tarafıdan indirilerek internete ihtiyaç duymadan kullanılabilir.

8Orkestra e-fatura entegrasyon çözümü sayesinde faturalarınızı toplu olarak PDF formatında kayıt edebilirsiniz. Özellikle ay sonu alınan toplu baskılar için size hız kazandırır.  

9Orkestra e-fatura entegrasyon çözümünde size özel uyarlamalar yapabilirsiniz. Firma bazında fatura tasarımları tanımlanabilir. Ürün stok kodu eşleştirmeleri sayesinde müşterilerinizin stok kodları ile ürün gönderebilirsiniz.

10Orkestra e-fatura entegrasyon çözümünde gelen e-faturaları ticari sisteminize otomatik olarak kayıt edebilirsiniz. Bu sayede hem insan kaynaklı yanlışlıkların önüne geçilir hem de zaman kazanılır.

 

Orkestra e-Fatura Entegrasyon Sunucusunun Dezavantajları

1Aylık fatura sayısı düşük olan firmalar için yatırım geri dönüş zamanı uzundur.

2Sistemin sağlıklı çalışabilmesi için bilgi işlem sistemine yatırım gereklidir. ( Kesintisiz güç kaynağı , internet, yedekleme ünitesi )